• Novi poraz

Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine pretrpjela je još jedan poraz u kvalifikacijama za EURO. Agonija se nastavlja,a prekinut je i niz od sedam utakmica zaredom bez poraza na Bilinom polju. Uvjerljivi su bili Talijani i slavili 0-3.

U prvom poluvremenu igra BiH nije bila loša, ali puno se griješilo u dodavanjima. Nogometaši su dijelili lopte Talijanima kao na traci, često i oklijevali s predajom, i poigravali se u obrani. Rezultiralo je to vodstvom Azzura 0-2 nakon prvih 45 minuta.

Barella je probio Kvržića i dodao do Acerbija. Igrač Lazija riješio se čuvara i lagano pogodio mrežu Šehića. Za drugi pogodak zaslužan je Kolašinac, koja je dao loptu Talijanima. Na kraju je ona došla do Insignea, koji zabija za 0-2.

Treći pogodak Italije postigao je Belotti, na asistenciju Barelle.

Na kraju BiH nije uspjela zabiti ni počasni pogodak, a publika je korektno ispratila Talijane pljeskom.

Bosna i Hercegovina kvalifikacije završava susretom protiv Lihtenštajna u ponedjeljak, a tad će biti poznata i sudbina Roberta Prosinečkog.