Nedjelja

rukomet.JPG

 

Nakon stanke od dva tjedna ovog vikenda je u akciji i Rukometni klub Kiseljak. Naime, jedan vikend nije se igralo zbog blagdana Svih svetih, dok je prošli vikend naš klub bio slobodan. Na rasporedu je peto kolo Rukometne lige Herceg-Bosne.

U nedjelju u Gradsku dvoranu u Kiseljaku dolazi novak u ligi, RK Rvacka iz Livna. Livnjaci nisu na najbolji način ušli u sezonu, ali sami ističu kako je debitantska sezona shvaćena samo kao adaptacija i početak lijepih rukometnih koraka.

Iz našeg kluba poručuju kako se vrijedno radilo, isprobavale su se nove taktičke mogućnosti i igrači su spremni dati svoj maksimum. Uz podršku publike rezultat ne bi trebao izostati, jer će i rukometaši i stručni stožer dati sebe 100 posto u ovu utakmicu.

Podrška rukometašima na domaćem terenu ove sezone je odlična, a nedjelja je idealna da se još jednom pokaže kako je Kiseljak dobar domaćin, ali i kako se pravi prava atmosfera.

Susret se igra u 18 sati.

Svi na tribine !

plakatkiselj.jpg

 

BM/Artinfo.ba

ART BLOG NAŠA DIJASPORA NATJEČAJI MARKETING POŠALJITE VIJEST
Nedjelja

rukomet.JPG

 

Nakon stanke od dva tjedna ovog vikenda je u akciji i Rukometni klub Kiseljak. Naime, jedan vikend nije se igralo zbog blagdana Svih svetih, dok je prošli vikend naš klub bio slobodan. Na rasporedu je peto kolo Rukometne lige Herceg-Bosne.

U nedjelju u Gradsku dvoranu u Kiseljaku dolazi novak u ligi, RK Rvacka iz Livna. Livnjaci nisu na najbolji način ušli u sezonu, ali sami ističu kako je debitantska sezona shvaćena samo kao adaptacija i početak lijepih rukometnih koraka.

Iz našeg kluba poručuju kako se vrijedno radilo, isprobavale su se nove taktičke mogućnosti i igrači su spremni dati svoj maksimum. Uz podršku publike rezultat ne bi trebao izostati, jer će i rukometaši i stručni stožer dati sebe 100 posto u ovu utakmicu.

Podrška rukometašima na domaćem terenu ove sezone je odlična, a nedjelja je idealna da se još jednom pokaže kako je Kiseljak dobar domaćin, ali i kako se pravi prava atmosfera.

Susret se igra u 18 sati.

Svi na tribine !

plakatkiselj.jpg

 

BM/Artinfo.ba

artinfo2019-footer-logo.png

REDAKCIJA PORTALA

E-mail

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

POSTANITE DIO TIMA

Copyright 2007-2022 ART  Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

designer17