• Futsal

Futsaleri Tanga poraženi su od Kaskade u Gračanici u utakmici petog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine. U zanimljivoj utakmici pred oko 150 gledatelja Kaskada je slavila 7-4.

Domaćin je poveo preko Džindića u trećoj minuti, a isti igrač zabija i za 2-0 u osmoj. Tango se vraća preko Minića, no Kaskada ponovo odlazi na dva gola prednosti preko Demirovića. U 20.minuti Tango se ponovo vraća. Marin Ivičević iz akumuliranog udarca zabija za 3-2.

Huskanović u drugom dijelu zabija dva pogotka i donosi domaćinima 5-2. Debelnogić zabija za 5-3, a Hamidović za 6-3. Josip Bilić se upisuje u strijelce i smanjuje na 6-4, a konačnih 7-4 postavlja Isanović.

Osim Ivičevića i Bilića u kaderu gostiju bili su i Leo Kožul i Mateo Bilić.