Druga liga FBiH -grupa zapad često kreira nevjerojatne rezultate. Jedan od njih upisan je i danas. Nogometni klub Vitez je na Gradskom stadionu ponizio svog imenjaka iz Bužima utrpavši mu dvoznamenkast broj pogodaka. "Pravi" Vitežani su slavili 10-0.

Domaćin je poveo u 14.minuti preko Lepira. Za 2-0 zabio je Vidović, a do kraja prvog dijela Lepir je postigao pogodak za 3-0. U drugom dijelu gosti su se potpuno raspali, a domaćin je bio neumoljiv. Hat-trick je zabio Amir Baručija, dva pogotka je dodao Rosić, a po jedan Bonić i Jelović.

Nk Vitez se ovom pobjedom uključio u borbu za gornji dio tablice, dok je Vitez iz Bužima pretposljednji.