Cicibani NK Brnjaci danas su u gradskom derbiju gostovali na stadionu "Konaci" kod NK Bilalovac CPU. Sjajna utakmica prepuna prilika završena je podjelom bodova. Bilalovčani i Brnjačani su remizirali 3-3.

U petoj minuti Ivano Perić dovodi Brnjake u vodstvo. Isti nogometaš zabija i za 0-2, a velikih 0-3 donosi Bakir Bulut. Uporni domaćini nisu se predavali.Ajdin Japaur u 24. i 29.minuti svojim pogocima vraća Bilalovac u igru, a u 35.minuti za izjednačenje i veliko slavlje domaćina zabija Mirza Šaheta.

Sedamdesetak gledatelja na stadionu u Bilalovcu moglo je uživati u sjajnoj nogometnoj predstavi mladih nogometaša.

NK Bilalovac : E.Purišević,S.Fazlihodžić,M.Šaheta,A.Hodžić,A.Japaur,H.Behill,H.Fazlihodžić,A.Ganić,V.Kadrić

NK Brnjaci :N.Perić,B.Bulut,K.Karivan,I.Brodić,I.Perić,A.Litrić,S.Akšamović,A.Cvjetković,M.Ilijašević,L.Terzić,D.Pecirep