Nakon poraza od FK "Lašva" u posljednjem kolu, predpioniri Brnjaka vratili su se na pobjednički kolosijek. U osmom kolu odigranom na domaćem terenu mlađi pioniri Brnjaka savladali su gradskog rivala NK Bilalovac CPU 3-2.

Bilalovac je poveo u petoj minuti preko Omanovića. Izjednačenje donosi Knežević, a potpuni preokret Perić iz kaznenog udarca. Gosti se vraćaju novim pogotkom Omanovića, a pobjedu Brnjačanima donio je Ivano Perić pogotkom u 57.minuti.

Seniori nastavljaju s lošim rezultatima. Ovog puta Brnjačani su visoko poraženi od NK Romari, i očito je da nešto ne štima. Na samom početku utakmice Brnjaci su poveli preko Karasalihovića. Vodstvo je potrajalo do desete minute, kada za 1-1 zabija Kovač. Do 26.minute domaćini zabijaju još tri pogotka. Strijelci su bili Kupreškić, Sučić i Grbavac. U 37.minuti Karasalihović je smanjio na 4-2. Početkom drugog dijela Barnjak je postigao pogodak za 5-2, na 6-2 je povisio Franjić, dok je konačnih 7-2 postavio rezervist Vujica.