Nogometaši Katarine nastavljaju sa sjajnim predstavama u okviru Druge kantonalne lige SBK. Izabranici Josipa Puljica uvezali su i četvrtu pobjedu zaredom. Rekli bismo da ova vrijedi duplo, jer je ostvarena u gostima protiv najvećeg rivala u ligi NK Brnjaci.

Ekipa iz Fojnice bila je uvjerljiva i slavila 1-4. Prije samog početka utakmice došlo je do promjene na sudačkoj poziciji. Glavni sudac bio je Alem Mušić iz Travnika, umjesto Tonija Mamuše.

U prvom poluvremenu bilo je prilika s obje strane, ali mreže su mirovale. Svi pogoci pali su u drugom dijelu.

Antonio Bošnjak doveo je goste u vodstvo u 55.minuti. Samo dvije minute kasnije Goran Babić zabija za 0-2, a u 66.minuti isti igrač donosi svojoj momčadi nedostižnih 0-3. U 75.minuti domaćin se vraća preko Vedrana Bradića, a točku na i u 85.minuti stavlja Marin Bućo Mrva. Babić i Bućo su tako nastavili sjajan niz, te su strijelci tri kola zaredom

. Katarina ruši sve pred sobom,a Babić je dosad zabio 7 pogodaka, branič Bućo je dodao tri. Već je izvjesno da će ove sezone biti dva takmaca za ulazak u Prvu kantonalnu ligu. Bit će to NK Katarina i NK Romari. NK Romari upisao je visoku pobjedu na gostovanju 1-5 kod NK Šantići. Romari i Katarina su izjednačeni na vrhu. Karaula i Nova Bila remizirali su 2-2.

Katarina će u narednom kolu biti slobodna, a u posljednjem jesenskom kolu dočekuju upravo NK Romari.Duel je to koji će odlučiti jesenskog prvaka. Brnjaci , pak, moraju popraviti igru, jer su dosad upisali samo jednu pobjedu. Već za vikend slijedi gostovanje u Vitezu kod NK Romari.