Nogometaši Kiseljaka savladali su Vitez iz Bužima u okviru petog kola Druge lige FBIH. Momčad Spomenka Bošnjaka slavila je s uvjerjivih 3-0.

Mrežu gostiju načeo je Vrbić već u 7.minuti. Na 2-0 povisio je Ganija u 18.minuti, a na 3-0 za kraj prvog dijela pogađa kapetan Bošnjak. U drugom dijelu Kiseljak je imao još nekoliko prilika, koje nismo iskoristili.

Prva je ovo pobjeda Kiseljaka ove sezone, budući da bodovi protiv Iskre za zelenim stolom još nisu upisani.

Kadeti su poraženi u Vitezu od NK Romari 2-0. Baškarad je zabio za 1-0, a 2-0 domaćinima donio je Ferhantović.

I juniori su poraženi od istog protivnika. Rezultat je bio 3-1, a jedini pogodak za naš tim postigao je kapetan Medić iz kaznenog udarca.