Jučer su svoje prvenstvene susrete odradili i juniori i kadeti Nogometnog kluba Kiseljak.

Juniori su pretrpjeli prvi poraz. Bodove sa Stadiona hrvatskih branitelja odnio je NK Novi Travnik. Povela je domaća momčad već u 3.minuti preko Grubešića. No, u drugom poluvremenu gosti su preokrenuli. Prvo je Palalić u 63. anulirao prednost Kiseljaka, da bi deset minuta kasnije Ohran donio prednost Novom Travniku. Do kraja je Kiseljak pritisnuo, u želji da dođe do bodova, ali rezultat se nije mijenjao.

Kadeti su i dalje neporaženi. Mladi nogometaši bili su uvjerljivi savladavši Novotravničane 4-1.Sa 24 postignuta pogotka u pet kola kadeti su najefikasnija momčad lige.

U 3.minuti Borović je doveo naš tim u vodstvo. Isti igrač je u 53.minuti zabio za 2-0. Dvije minute kasnije Miličević zabija za velikih 3-0, a Cvijanović s bijele točke rješava pitanje pobjednika. Gosti su tek uspjeli smanjiti preko Kvasine, također iz kaznenog udarca.

Ovom pobjedom , kadeti su se popeli na 2.mjesto, sa bodom manje od vodeće Krivaje.