Nogometaši Kiseljaka definitivno nisu na pravi način otvorili sezonu. U četvrtom kolu Kiseljak je gostovao u Busovači, i pretrpio uvjerljiv poraz. Domaći su slavili u susjedskom derbiju 5-1.

Pleić je doveo Busovaču u vodstvo u 13.minuti.Početkom drugog dijela kapetan Bošnjak zabija za poravnanje.No, od 56.minute domaći ponovo vode. Strijelac je Arnaut. Pleić u 60.minuti povećava rezultat na 3-1, Arnaut zabija 4-1. Konačnih 5-1 postavlja sjajni Pleić, koji je tako kompletirao hat-trick.

Utakmicu je sudio Kenan Kero iz Bugojna, a na tribinama se okupilo oko 150 navijača. Kiseljak je imao i podršku vjernih Prikaza.

U narednom kolu Kiseljak dočekuje FK Vitez iz Bužima.