nk kiseljak siroki 19

Nogometaši Kiseljaka danas su u prijateljskoj utakmici ugostili Široki Brijeg. Momčad s Pecare doputovala je u jakom sastavu, bez tek dva igrača. Susret je pratilo oko 300 navijača.

Gosti su poveli preko Jurilja u 11.minuti, a tri minute kasnije Mašić zabija za 0-2. U 22.minuti majstorija novog nogometaša gostiju. Angelov petom zabija za 0-3.
Poigravanje domaće obrane koristi Antić i zabija za 1-3. Bio je to rezultat prvog dijela.

Bagarić u 57.zabija za 1-4. Njega je zamijenio Jović, koji u 20 minuta zabija dva pogotka. Konačnih 1-7 postavio je Knežević.

NK Kiseljak: Bencun, Šimunić, Tomić, D. Duno, Vrbić, Antić, Medić, S. Bošnjak, V. Bošnjak, Ganija, Meša (još su igrali: Dujmović, Bradić, Škoro, M. Duno, Hodžić, P. Duno, Bojo). Trener: Spomenko Bošnjak

NK Široki Brijeg: Pehar, Cipetić, Matić, Barišić, Kvesić, Mašić, B. Vukoja, Z. Vukoja, Angelov, Jurilj, Jurić (još su igrali: Ćorić, Kovačić, Hrkać, Vištica, Enin, Marić, Franjić, Doći, Knežević, Jović, Bagarić). Trener: Denis Ćorić