Darijo Pecirep nastavlja zabijati u drugoj austrijskoj ligi.

Njegova Austria Klagenfurt zadržala je prvo mjesto na tablici i nakon 6.kola. Austria je imala teško gostovanje, kod do jučer drugoplasiranog Lafnitza, koji je bio samo jedan bod iza momčadi iz Klagenfurta.

Nakon tvrdog prvog poluvremena, mrežu domaćina načeo je Pecirep u 59.minuti. U 82.minuti zamijenio ga je Zubak, a do kraja je njegova momčad dodala još dva pogotka.Markoutz je u 84.minuti povećao na 0-2, a konačnih 0-3 postavlja Steinwender u šestoj minuti sudačke nadoknade.

Pecirep je tako u šestom kolu zabio i svoj peti pogodak, i popeo se na 2.mjesto na ljestvici strijelaca. Vodeći Kara iz Horna ima jedan pogodak više.