Juniori Nogometnog kluba Kiseljak sjajno su otvorili ovogodišnje natjecanje. Izabranici Marija Galića u prva tri kola imaju maksimalnih 9 bodova.

Danas je na Stadionu hrvatskih branitelja poražena ekipa Nogometnog kluba Žepče. Kiseljačani su bili uvjerljivi i slavili 7-0.

Mrežu gostiju načeo je defanzivac Franjić već u 3.minuti. U 11.minuti nova promjena rezultata. Medić zabija za 2-0.

Do poluvremena se dvaput u strijelce upisao i Grubešić , a jedan pogodak zabio je Petar Marković. Već nakon prvih 45 minuta bilo je jasno da će Kiseljak slaviti još jednu uvjerljivu pobjedu.

Franjić je zabio za 6-0, a konačnih 7-0 postavio je Selimović.Imali su domaći i kazneni udarac, koji nije uspio iskoristiti vratar Hodžić.