Danas je počela sezona za omladinski pogon Nogometnog kluba Kiseljak.

Kadeti su remizirali s Toškom 1-1. Gosti iz Tešnja poveli su preko Husibegovića u 36.minuti. Na samom startu drugog dijela Kiseljak je poravnao preko Miličevića. Pokušali su domaći nogometaši svim silama doći do pobjede, ali do kraja nisu uspjeli slomiti otpor protivnika.

Juniori su bili uvjerljivi protiv istog protivnika, i slavili sa 4-1. No, nije bilo lako. Belmin Đulović je doveo gostujući sastav u vodstvo u 37.minuti. U sami smiraj prvog dijela Medić zabija za poravnanje rezultata i vraća stvari na početak.

U drugom dijelu Kiseljak je potpuno preuzeo inicijativu, koja se isplatila u 68.minuti. Marošević je zabio za prednost domaćina. Samo tri minute kasnije Škoro je povisio prednost Kiseljaka, da bi konačnih 4-1 postavio isti igrač u 86.minuti.

Drugo kolo je na rasporedu već u srijedu. Kadeti i juniori gostuju kod novopečenog člana lige OFK ZSK 2013 Zenica, na Kamberovića polju. Kadeti igraju u 15 i 30, a juniori dva sata kasnije.