Nogometni klub Brnjaci na sjajan je način zatvorio ovu sezonu u Drugoj kantonalnoj ligi SBK. Na stadionu "Brnjaci" gostovala je Nova Bila, i ispraćena je sa dvoznamenkastim brojem pogodaka u mreži.

Dženan Boja dovodi domaće u vodstvo u 6.minuti. Na 2-0 povisio je Josip Bilić. Do poluvremena je zabio i Goran Marković, a drugi pogodak zabio je Boja. Očekivalo se da će Brnjaci malo stati na kočnicu i do kraja usporiti tempo. No, to se nije desilo. Domaći nogometaši bili su silno motivirani i u drugom dijelu su postigli čak 6 pogodaka.

Davor Milos je povećao na 5-0 , i sam sebi poklonio pogodak za rođendan. U 55.minuti Karasalihović, koji je zamijenio Milosa, zabija za 6-0. Boja upotpunjava hat-trick u 58.minuti. Na 8-0 povisio je Karasalihović, deveti pogodak djelo je Zulfalarija. Nestvarnih 10-0 postavlja Karasalihović, koji je također zabio hat-trick.

Brnjaci su sezonu završili na drugom mjestu.