kadeti svlacionica

Kadeti NK Kiseljak odigrali su još jednu sjajnu utakmicu. Protivnik je bio FK Vitez, a naši dečki su slavili 0:6 na gostujućem terenu.

Bio je to susret 21.kola Omladinske lige Centar B. Izabranici Igora Antića brzo su zagospodarili terenom. U 10.minuti pogotkom Grubešića Kiseljak je poveo. Marković je u 22.minuti udvostručio prednost Kiseljaka, a do poluvremena je svoj drugi pogodak zabio Grubešić. Na poluvremenu je već bilo velikih 0:3.

U 63.minuti domaći su zabili i autogol. Marošević je zabio za 0:5, dok je konačnih 0:6 postavio Drljepan s bijele točke.

Kadeti su tako bez poraza prošlo dva gostovanja u Vitezu u samo 5 dana.