brnjaci stad

NK Brnjaci - OFK Lugovi 9:2. Ne, nije to rezultat sa neke vaterpolo utakmice, premda su uvjeti bili slični. Brnjačani su deklasirali Lugove i bez nekolicine prvotimaca, a publika koja je prkosila kiši zaista je mogla uživati.

Izabranici Marka Batarila poveli su u 19.minuti pogotkom kapetana Milanovića. Isti je igrač zabio za 2:0 minut kasnije. Dženan Boja u 24.zabija za 3:0. U 34.Karasalihović postiže pogodak za 4:0, a do poluvremena zabio je i Zulfalari za velikih 5:0.

Dženan Boja svojim drugim pogotkom donosi 6:0 u 48.minuti. Lugovi su smanjili na 6:1 preko Kajtaza.
U 57.minuti i Zulfalari zabija svoj drugi pogodak na utakmici. Na 8:1 povisio je Huseinović. Desetka gostiju Prosjanović smanjuje na 8:2. Konačnih 9:2 postavlja Zulfalari, upotpunivši hat-trick.

Brnjaci će sezonu završiti na visokom drugom mjestu.