Odigrano je 28.kolo Premijer lige Bosne i Hercegovine, a nastupila su č etvorica Kiseljačana.

Nikola Baban dobiva sve više povjerenja turskog stratega na klupi Čelika. Zenička ekipa jučer je teško poražena na gostovanju kod Zvijezde, a Nikola je igrao od 63.minute. Zvijezda je slavila 4-0, a Baban je zamijenio Okolija. Važno je napomenuti da je Kiseljačanin ušao pri rezultatu 4-0 na semaforu.

Petar Bojo odigrao je cijelu utakmicu za svoju Mladost na gostovanju kod Sarajeva. Lider prvenstva je slavio 2-0.

Marin Galić odigrao je svih 90 minuta u minimalnoj pobjedi Zrinjskog nad Slobodom. Plemići su slavili 1-0 , a Galić je u 80.minuti zaradio i žuti karton.

Stipo Marković igrao je cijelu utakmicu za Široki Brijeg na gostovanju na Grbavici. Završeno je 0-0.