juniori kis gol

Juniori Kiseljaka upisali su nevjerojatnu pobjedu u okviru 17.kola Omladinske lige Centar B. Kiseljačani su slavili nad Krivajom 15-0.
Gosti su doputovali u podmlađenom sastavu, i to im se obilo o glavu.

Devetnaest minuta odolijevali su gosti, a onda su naši nogometaši počeli neumoljivo trpati.

Bradić je zabio za 1-0, Medić povisio na 2-0. Do poluvremena je Bradić zabio još jedan. Na 4-0 povećao je Fejzić , da bi potom Marković s dva pogotka zaključio prvi dio. Već je bilo 6-0 za Kiseljak.

Rešetanje je nastavljeno i u drugom dijelu. I igrači s klupe bili su motivirani. U 9 minuta drugog dijela dvaput je poentirao Grubešić i jednom Meša. Grubešić je u 60.minuti upotpunio svoj hat-trick i odveo klub na nestvarnu, dvocifrenu prednost. Pecirep je s bijele točke zabio za 11-0, Fejzić u 68.svojim drugim pogotkom povisio na 12-0.

I Fejzić je u 70.minuti upotpunio hat-trick.No, na tome nije stao. Zabio je još dva pogotka i doveo Kiseljak do 15-0 što je bio i konačan rezultat.