nk bilalovac logo

Jučer je odigrano prvo proljetno kolo Druge kantonalne lige SBK.

Bilalovac je slavio na gostovanju u Novoj Biloj i odlijepio se na vrhu tablice. Čvrstu obranu domaćina uspjeli su slomiti u 60.minuti. Armin Vrbić je zabio za 0:1 . U 81.minuti Džafić povećava vodstvo na 0:2. Novobiljani su postigli počasni pogodak preko Đotle u 90.minuti iz kaznenog udarca.

Brnjaci su putovali na teško i neugodno gostovanje kod NK Šantići. Pogotkom Josipa Bilića poveli su 0-1 u 14.minuti. U 38.domaćin dolazi do poravnanja preko Čosića. U drugom dijelu, u razmaku od samo dvije minute Šantići dolaze do velike prednosti, i to preko jokera s klupe. Prvo je Muratović u 72.zabio za 2-1, da bi minut kasnije Bajo povećao na 3-1. Kenan Batak u 80.minuti zabija za 3-2 i vraća rezultatsku neizvjesnost Ipak, Brnjaci do kraja nisu uspjeli doći do boda.

Na ljestvici Bilalovac je lider, sa tri boda više od Brnjaka.