Nogometaši Širokog Brijega odigrali su neriješeno na gostovanju kod Zvijezde 09 u Ugljeviku. Zvijezda je povela preko Predragovića, a 1-1 i važan bod širokobriješkoj momčadi donio je Bagarić duboko u sudačkoj nadoknadi. Stipo Marković odigrao je cijeli susret za goste, i nosio je kapetansku vrpcu. Treba napomenuti da je četvrti sudac susreta bio Kiseljačanin Danijel Bojo.

I zenički Čelik je odnio bod sa gostovanja pogotkom u sudačkoj nadoknadi. Ubiparip je s bijele točke doveo ekipu Tuzla city u vodstvo, a Zeničani su do jednog boda došli pogotkom Dilavera u 91.minuti.

U trećoj današnjoj utakmici Sarajevo je teškom mukom na Koševu savladalo Krupu. Halilović je doveo Bordo tim u vodstvo, na 1-1 je poravnao Nikodijević. Tri boda domaćinima donosi Mersudin Ahmetović.

Sarajevo - Krupa 2-1

Tuzla city - Čelik 1-1

Zvijezda 09 - Široki Brijeg 1-1