b5aa54ab4a32216b867b.jpeg

U sportskom pogledu, svaka godina počinje rukometnim natjecanjem. Tako će početi i 2019. a na "meniju" je svjetsko prvenstvo, koje će se po prvi put u povijesti održati u dvije države : Danskoj i Njemačkoj.

Na završni turnir plasirale su se 24 reprezentacije, podijeljene u četiri skupine.Nakon grupne faze ne nastupa sistem natjecanja na ispadanje, nego se ponovo formiraju grupe.Po tri prvoplasirane ekipe iz svake grupe prvog kruga prolaze dalje, a prenose bodove iz međusobnih duela. Križaju se skupine A i B te C i D.

Turnir počinje 10.siječnja utakmicom Njemačke i Koreje u Berlinu, a taj dan igraju i Danska i Čile.

Donosimo sve skupine i raspored prvog kruga natjecanja.

Skupina A (Berlin)

Njemačka

Koreja

Srbija

Brazil

Francuska

Rusija

 

10. siječnja u 18:15: Njemačka - Koreja
11. siječnja u 18:00: Srbija - Rusija
11. siječnja u 20:30: Brazil - Francuska

12. siječnja u 15:30: Rusija - Koreja
12. siječnja u 18:15: Njemačka - Brazil
12. siječnja u 20:30: Francuska - Srbija

14. siječnja u 15:30: Srbija - Brazil
14. siječnja u 18:00: Rusija - Njemačka
14. siječnja u 20:30: Francuska - Koreja

15. siječnja u 15:30: Rusija - Brazil
15. siječnja u 18:00: Koreja - Srbija
15. siječnja u 20:30: Njemačka - Francuska

17. siječnja u 15:30 Brazil - Koreja
17. siječnja u 18:00: Njemačka - Srbija
17. siječnja u 20:30: Francuska - Rusija

 

Skupina B (Munchen)

Hrvatska

Bahrein

Japan

Island

Makedonija

Španjolska

 

 

11. siječnja u 15:00: Japan - Makedonija
11. siječnja u 18:00: Island - HRVATSKA
11. siječnja u 20:30: Bahrein - Španjolska

13. siječnja u 14:00 Makedonija - Bahrein
13. siječnja u 16:30 HRVATSKA - Japan
13. siječnja u 19:00 Španjolska - Island

14. siječnja u 15:30: Island - Bahrein
14. siječnja u 18:00: HRVATSKA - Makedonija
14. siječnja u 20:30: Španjolska - Japan

16. siječnja u 15:30: Japan - Island
16. siječnja u 18:00: HRVATSKA - Bahrein
16. siječnja u 20:30: Makedonija - Španjolska

17. siječnja u 15:30: Bahrein - Japan
17. siječnja u 18:00: Makedonija - Island
17. siječnja u 20:30: Španjolska - HRVATSKA

 

Skupina C (prva utakmica Kopenhagen, ostale Herning)

Austrija

Čile

Danska

Norveška

Saudijska Arabija

Tunis

 

10. siječnja u 20:15: Čile - Danska
11. siječnja u 18:00: Saudijska Arabija - Austrija
11. siječnja u 20:30: Tunis - Norveška

12. siječnja u 15:00: Austrija - Čile
12. siječnja u 17:30: Norveška - Saudijska Arabija
12. siječnja u 20:15: Danska - Tunis

14. siječnja u 15:00: Tunis - Čile
14. siječnja u 17:30 Norveška - Austrija
14. siječnja u 20:15: Danska - Saudijska Arabija

15. siječnja u 16:15: Saudijska Arabija - Tunis
15. siječnja u 18:30: Norveška - Čile
15. siječnja u 20:45: Austrija - Danska

17. siječnja u 15:00: Čile - Saudijska Arabija
17. siječnja u 17:30: Austrija - Tunis
17. siječnja u 20:15: Danska - Norveška

 

Skupina D (Kopenhagen)

Švedska

Katar

Mađarska

Egipat

Angola

Argentina

 

11. siječnja u 15:30: Angola - Katar
11. siječnja u 18:00: Argentina - Mađarska
11. siječnja u 20:30: Egipat - Švedska

13. siječnja u 15:30: Katar - Egipat
13. siječnja u 18:00: Mađarska - Angola
13. siječnja u 20:30: Švedska - Argentina

14. siječnja u 15:30: Mađarska - Katar
14. siječnja u 18:00: Argentina - Egipat
14. siječnja u 20:30: Švedska - Angola

16. siječnja u 15:30: Angola - Argentina
16. siječnja u 18:00: Mađarska - Egipat
16. siječnja u 20:30: Katar - Švedska

17. siječnja u 15:30: Egipat - Angola
17. siječnja u 18:00: Katar - Argentina
17. siječnja u 20:30: Švedska - Mađarska

 

 

 

 

 

U narednim danima na portalu možete čitati sve o grupama i reprezentacijama koje nastupaju na prvenstvu.

 

ART BLOG NAŠA DIJASPORA NATJEČAJI MARKETING POŠALJITE VIJEST

b5aa54ab4a32216b867b.jpeg

U sportskom pogledu, svaka godina počinje rukometnim natjecanjem. Tako će početi i 2019. a na "meniju" je svjetsko prvenstvo, koje će se po prvi put u povijesti održati u dvije države : Danskoj i Njemačkoj.

Na završni turnir plasirale su se 24 reprezentacije, podijeljene u četiri skupine.Nakon grupne faze ne nastupa sistem natjecanja na ispadanje, nego se ponovo formiraju grupe.Po tri prvoplasirane ekipe iz svake grupe prvog kruga prolaze dalje, a prenose bodove iz međusobnih duela. Križaju se skupine A i B te C i D.

Turnir počinje 10.siječnja utakmicom Njemačke i Koreje u Berlinu, a taj dan igraju i Danska i Čile.

Donosimo sve skupine i raspored prvog kruga natjecanja.

Skupina A (Berlin)

Njemačka

Koreja

Srbija

Brazil

Francuska

Rusija

 

10. siječnja u 18:15: Njemačka - Koreja
11. siječnja u 18:00: Srbija - Rusija
11. siječnja u 20:30: Brazil - Francuska

12. siječnja u 15:30: Rusija - Koreja
12. siječnja u 18:15: Njemačka - Brazil
12. siječnja u 20:30: Francuska - Srbija

14. siječnja u 15:30: Srbija - Brazil
14. siječnja u 18:00: Rusija - Njemačka
14. siječnja u 20:30: Francuska - Koreja

15. siječnja u 15:30: Rusija - Brazil
15. siječnja u 18:00: Koreja - Srbija
15. siječnja u 20:30: Njemačka - Francuska

17. siječnja u 15:30 Brazil - Koreja
17. siječnja u 18:00: Njemačka - Srbija
17. siječnja u 20:30: Francuska - Rusija

 

Skupina B (Munchen)

Hrvatska

Bahrein

Japan

Island

Makedonija

Španjolska

 

 

11. siječnja u 15:00: Japan - Makedonija
11. siječnja u 18:00: Island - HRVATSKA
11. siječnja u 20:30: Bahrein - Španjolska

13. siječnja u 14:00 Makedonija - Bahrein
13. siječnja u 16:30 HRVATSKA - Japan
13. siječnja u 19:00 Španjolska - Island

14. siječnja u 15:30: Island - Bahrein
14. siječnja u 18:00: HRVATSKA - Makedonija
14. siječnja u 20:30: Španjolska - Japan

16. siječnja u 15:30: Japan - Island
16. siječnja u 18:00: HRVATSKA - Bahrein
16. siječnja u 20:30: Makedonija - Španjolska

17. siječnja u 15:30: Bahrein - Japan
17. siječnja u 18:00: Makedonija - Island
17. siječnja u 20:30: Španjolska - HRVATSKA

 

Skupina C (prva utakmica Kopenhagen, ostale Herning)

Austrija

Čile

Danska

Norveška

Saudijska Arabija

Tunis

 

10. siječnja u 20:15: Čile - Danska
11. siječnja u 18:00: Saudijska Arabija - Austrija
11. siječnja u 20:30: Tunis - Norveška

12. siječnja u 15:00: Austrija - Čile
12. siječnja u 17:30: Norveška - Saudijska Arabija
12. siječnja u 20:15: Danska - Tunis

14. siječnja u 15:00: Tunis - Čile
14. siječnja u 17:30 Norveška - Austrija
14. siječnja u 20:15: Danska - Saudijska Arabija

15. siječnja u 16:15: Saudijska Arabija - Tunis
15. siječnja u 18:30: Norveška - Čile
15. siječnja u 20:45: Austrija - Danska

17. siječnja u 15:00: Čile - Saudijska Arabija
17. siječnja u 17:30: Austrija - Tunis
17. siječnja u 20:15: Danska - Norveška

 

Skupina D (Kopenhagen)

Švedska

Katar

Mađarska

Egipat

Angola

Argentina

 

11. siječnja u 15:30: Angola - Katar
11. siječnja u 18:00: Argentina - Mađarska
11. siječnja u 20:30: Egipat - Švedska

13. siječnja u 15:30: Katar - Egipat
13. siječnja u 18:00: Mađarska - Angola
13. siječnja u 20:30: Švedska - Argentina

14. siječnja u 15:30: Mađarska - Katar
14. siječnja u 18:00: Argentina - Egipat
14. siječnja u 20:30: Švedska - Angola

16. siječnja u 15:30: Angola - Argentina
16. siječnja u 18:00: Mađarska - Egipat
16. siječnja u 20:30: Katar - Švedska

17. siječnja u 15:30: Egipat - Angola
17. siječnja u 18:00: Katar - Argentina
17. siječnja u 20:30: Švedska - Mađarska

 

 

 

 

 

U narednim danima na portalu možete čitati sve o grupama i reprezentacijama koje nastupaju na prvenstvu.

 

artinfo2019-footer-logo.png

REDAKCIJA PORTALA

E-mail

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

POSTANITE DIO TIMA

Copyright 2007-2022 ART  Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

designer17