bozicniturnirntravnik

I u Novom Travniku večeras se igra finale malonogometnog turnira. Za pobjedu će se ove godine boriti ekipe Ecos Vitez i KŠD Glavica Rankovići.

Polufinalne utakmice bile su spektakularne i gledatelji su mogli uživati. Sitnice su odlučile pobjednike.

Ecos je slavio nad ekipom Neimari Šerići rezultatom 3-2, a pobjednički gol je postignut u posljednjoj minuti susreta.

KŠD Glavica je u finale prošla nakon lutrije penala , izbacivši tako sjajnu ekipu DOM projekt.

Program finalne večeri na 35.Božićnom malonogometnom turniru u Novom Travniku počinje večeras u 19 sati.Pobjednik finalnog susreta osvaja 5000 KM, drugoplasirani 1500, dok će trećeplasiranom pripasti 500 konveritibilnih maraka.

19:00 Utakmica za 3.mjesto