Danas je u dvorani Osnovne škole Lepenica održan stolnoteniski turnir. Snijeg je malo poremetio planove, te neki natjecatelji nisu mogli doći, ali turnir je bio izrazito kvalitetan i zanimlljiv.

Prvo je svoje mečeve odigrala mlađa kategorija. Prvo mjesto je pripalo Kreševljaku Petru Čelanu, koji je u sjajnom finalnom susretu savladao Andreja Kožula, također iz Kreševa. Imao je Andrej 1:0 u setovima i vodstvo 10:4 u drugom setu, ali Petar nije gubio nadu. U ključnim trenutcima bio je smireniji i napravio veliki preokret slavivši 3:1 u setovima. Domaći predstavnik Marin Lončarević osvojio je treće mjesto pobjedom nad jedinom djevojčicom na turniru Elom Čiča. Ela je pokazala kako se može nositi i sa muškim protivnicima, te da bi zasigurno bila glavni favorit u turniru za djevojčice.

Jaka konkurencija okupila se u seniorskom dijelu natjecanja. Može se reći da je to zapravo bio sudar Lepenice i Kreševa, a Kreševljaci su likovali kad su imali tri od četiri predstavnika u polufinalu. U prvom polufinalnom susretu klupskih kolega Igora Sabljića i Dražena Kraljevića viđeno je mnoštvo sjajnih udaraca, a nakon pet iscrpnih setova Igor je slavio sa 3:2. U drugom polufinalu sastali su se Lepeničanin Mario Miletić i Kreševljak Željko Kožul. Miletić, čija je adresa prebivališta trenutno u Orašju, je upisao pobjedu 3:0.Rezultat je možda malo pregrub jer je i Kožul pokazao sjajnu igru. U susretu za treće mjesto Kraljević je nakon velike borbe savladao Kožula. Finalni susret bio je šlag na tortu, Miletić i Sabljić pokazali su sjajnu igru. Na kraju je "zlato" pripalo Miletiću, koji je "potegnuo" iz Orašja kako bi pomrsio planove Kreševljacima. Cijeli turnir je protekao u fer i sportskom duhu, a organizator Boris Mrnjavac ispred Udruge Victorija zahvalio se svima na sudjelovanju.