stolni-tenis-lepenica.jpg

Sutra se u dvorani osnovne škole u Lepenici održava turnir u stolnom tenisu.Turnir se igra u dvije kategorije.Prvu čine natjecatelji do 15 godina, a drugu svi ostali. Igra se na tri stola paralelno.Kategorija do 15 godina broji 11 natjecatelja, dok ih u starijoj kategoriji ima čak 30. Po tri prvoplasirana igrača osvojit će novčane nagrade.

U nastavku donosimo skupine.

KATEGORIJA DO 15 GODINA

GRUPA A

Andrej Kožul

Ela Čiča

Sandi Kapetanović

Tomas Vuković

Miro Čelan

GRUPA B

Petar Čelan

Leo Mrnjavac

David Božić

Jakov Buzuk

Nikola Rukčić

Marin Lončarević

 

Po dva prvoplasirana idu u polufinale.

 

KATEGORIJA IZNAD 15 GODINA

GRUPA A

Mario Miletić

Danijel Bošnjak

Mladen Medić

Boris Marković

Marin Gudelj

 

GRUPA B

Vlado Sabljić

Alen Cvjetković

Dragomir Lučić

Mateo Medić

Želimir Kuliš

 

GRUPA C

Igor Sabljić

Spomenko Bošnjak

David Bilić

Antun Kvesić

Slavko Laco

 

GRUPA D

Željko Kožul

Anto Kapetanović

Haris Bašić

Goran Lulić

Smiljan Slišković

 

GRUPA E

Zoran Kraljević

Zdeno Musa

Mato Šimić

Ivo Kesić

Željo Ivičević

 

GRUPA F

Dražen Kraljević

Josip Katava

Mario Slišković

Igor Marić

Mirun Bošnjak

 

Po dva prvoplasirana prolaze dalje, i tri najbolja trećeplasirana.U osmini finala vrši se ponovni ždrijeb.Turnir počinje u 12 sati.

 

ART BLOG NAŠA DIJASPORA NATJEČAJI MARKETING POŠALJITE VIJEST

stolni-tenis-lepenica.jpg

Sutra se u dvorani osnovne škole u Lepenici održava turnir u stolnom tenisu.Turnir se igra u dvije kategorije.Prvu čine natjecatelji do 15 godina, a drugu svi ostali. Igra se na tri stola paralelno.Kategorija do 15 godina broji 11 natjecatelja, dok ih u starijoj kategoriji ima čak 30. Po tri prvoplasirana igrača osvojit će novčane nagrade.

U nastavku donosimo skupine.

KATEGORIJA DO 15 GODINA

GRUPA A

Andrej Kožul

Ela Čiča

Sandi Kapetanović

Tomas Vuković

Miro Čelan

GRUPA B

Petar Čelan

Leo Mrnjavac

David Božić

Jakov Buzuk

Nikola Rukčić

Marin Lončarević

 

Po dva prvoplasirana idu u polufinale.

 

KATEGORIJA IZNAD 15 GODINA

GRUPA A

Mario Miletić

Danijel Bošnjak

Mladen Medić

Boris Marković

Marin Gudelj

 

GRUPA B

Vlado Sabljić

Alen Cvjetković

Dragomir Lučić

Mateo Medić

Želimir Kuliš

 

GRUPA C

Igor Sabljić

Spomenko Bošnjak

David Bilić

Antun Kvesić

Slavko Laco

 

GRUPA D

Željko Kožul

Anto Kapetanović

Haris Bašić

Goran Lulić

Smiljan Slišković

 

GRUPA E

Zoran Kraljević

Zdeno Musa

Mato Šimić

Ivo Kesić

Željo Ivičević

 

GRUPA F

Dražen Kraljević

Josip Katava

Mario Slišković

Igor Marić

Mirun Bošnjak

 

Po dva prvoplasirana prolaze dalje, i tri najbolja trećeplasirana.U osmini finala vrši se ponovni ždrijeb.Turnir počinje u 12 sati.

 

artinfo2019-footer-logo.png

REDAKCIJA PORTALA

E-mail

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

POSTANITE DIO TIMA

Copyright 2007-2022 ART  Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

designer17