rk kiseljak

Jučer je u dvorani SŠ  održan 7. krug rukometne lige Središnje Bosne.RK Kiseljak je ostvario polovičan uspjeh. U prvoj utakmici naš uzrast 2002. godišta doživio je poraz od RA Vitez (24:19), a u drugoj utakmici uzrast 2000. godišta minimalan poraz od RK Sloge (24:25).

No, stvari su kasnije krenule puno bolje. Posebno je zanimljiva bila treća utakmica našeg najmlađeg uzrasta 2004. godišta koji su deklasirali vršnjake iz RK Iskra Bugojno (24:14). Vrijedi naglasiti jako dobru igru svih a posebno najmlađeg člana Noe Klarića koji je postigao svoj prvi pogodak pred svojom publikom i prijateljima, te 9 pogodaka Denisa Dune.

Druga zanimljiva utakmica uzrasta 2000. godišta protiv RA Vitez, koja je ujedno bila i posljednja u jučerašnjem programu. Ta utakmica donijela nam je mnoštvo lijepih poteza i sa jedne i druge strane. Vrijedi naglasiti kvalitetnu obranu naših momaka te odličnu igru. Naš klub su do pobjede vodili Glavočević sa 12 pogodaka i Vrcić sa 8. Utakmica je završila 30:27. Zahvaljujemo svim timovima na fer i korektnoj igri a pobjednicima čestitamo. Iznad svih,RK Kiseljak!

ART BLOG NAŠA DIJASPORA NATJEČAJI MARKETING POŠALJITE VIJEST

rk kiseljak

Jučer je u dvorani SŠ  održan 7. krug rukometne lige Središnje Bosne.RK Kiseljak je ostvario polovičan uspjeh. U prvoj utakmici naš uzrast 2002. godišta doživio je poraz od RA Vitez (24:19), a u drugoj utakmici uzrast 2000. godišta minimalan poraz od RK Sloge (24:25).

No, stvari su kasnije krenule puno bolje. Posebno je zanimljiva bila treća utakmica našeg najmlađeg uzrasta 2004. godišta koji su deklasirali vršnjake iz RK Iskra Bugojno (24:14). Vrijedi naglasiti jako dobru igru svih a posebno najmlađeg člana Noe Klarića koji je postigao svoj prvi pogodak pred svojom publikom i prijateljima, te 9 pogodaka Denisa Dune.

Druga zanimljiva utakmica uzrasta 2000. godišta protiv RA Vitez, koja je ujedno bila i posljednja u jučerašnjem programu. Ta utakmica donijela nam je mnoštvo lijepih poteza i sa jedne i druge strane. Vrijedi naglasiti kvalitetnu obranu naših momaka te odličnu igru. Naš klub su do pobjede vodili Glavočević sa 12 pogodaka i Vrcić sa 8. Utakmica je završila 30:27. Zahvaljujemo svim timovima na fer i korektnoj igri a pobjednicima čestitamo. Iznad svih,RK Kiseljak!

artinfo2019-footer-logo.png

REDAKCIJA PORTALA

E-mail

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

POSTANITE DIO TIMA

Copyright 2007-2022 ART  Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

designer17