bojo petar

Nogometaši Mladosti iz Doboja kod Kaknja savladali su Radnik u subotu rezultatom 2:0.Iako nije postigao pogodak, igračem utakmice proglašen je Petar Bojo.

Mladost je pred 400-tinjak gledatelja povela u 4.minuti preko Anđušića. U 26. minuti Bojo je uzdrmao gredu.

U 71.minuti bilo je 2:0. Bojo je probio desnu stranu, izmiješao obranu momčadi iz Bijeljine, te sam izašao na golmana Lučića. Kad se očekivalo da sam završi akciju, Bojo je nesebično uposlio Guzinu koji neometan zabija

. Mladost se popela na peto mjesto tablice, a Kiseljačanin je još jednom pokazao da je jedan od najboljih igrača kluba. Za dobru nogometnu predstavu nagrađen je ocjenom 7.