mladi pobjednici

Mlađi kadeti KK Kiseljak iza sebe imaju uspješan početak svibnja, ostvarili su pobjede protiv suparnika

Proteklog vikenda u Travniku porazili su svoje vršnjake rezultatom 49:63, rezultat po četvrtinama je bio (12:13, 16:11, 8:20 i 13:19). U dobroj igri mladih igrača Kiseljaka istakli su se Damjan Škoro i Ivan Kuliš koji su svoj tim predvodili do trijumfa.

Također treba istaknuti da su mlađi kadeti Kiseljaka bili uvjerljivi u Donjem Vakufu protiv vršnjaka iz KK Promo 94:40.

U zaostaloj utakmici u okviru 19. kola lige mladih ŽSB, dječaci iz Kiseljaka su dobili ŠK “Prvi koš” iz Viteza rezultatom 68:42.