ivan plemic 1

Protekloga vikenda je u dvorani na Bijelom Brijegu odigrana utakmica 2. kola Lige za prvaka između košarkaša Zrinjskog i Širokog. Utakmicu je promatralo 1400 gledatelja, i dvorana je bila ispunjena do posljednjeg mjesta.

Plemići su cijelu utakmicu kontrolirali igru i rezultat, i na kraju su i više nego zasluženo slavili sa 16 poena viška. Prvo poluvrijeme pripalo je domaćim košarkašima rezultatom 45:32. Treća četvrtina završava rezultatom 66:54, a završilo je rezultatom 89:73 za košarkaše Zrinjskog.

Ivan Miličević iz Kiseljaka s 21 i Murry s 19 poena odveli su Plemiće do velike pobjede , a kod Širokog bolji od ostalih bio je Cromer s 18 koševa.