Klub vijećnika HDZ-HSS

nt hdz zahtj vij

Klub vijećnika HDZ-HSS Stjepana Radića u cilju očuvanja radnih mjesta i pomoći građanima Novog Travnika podnio je Inicijativu za donošenje odluka o ublažavanju posljedica uzrokovanih pandemijom korona virusa za fizičke i pravne osobe općine Novi Travnik.


"Kako Načelnik u propisanom roku nije razmotrio niti predložio donošenje odluka po inicijativi našeg kluba niti je predložio od dana proglašenja Odluke o stanju prirodne nesreće na području Federacije BiH donošenje bilo kakvih drugih odluka za pomoć pravnim i fizičkim osobama naše općine u cilju ublažavanja posljedica uzrokovanih pandemijom COVIDA-19, Klub vijećnika općinskog vijeća Općine Novi Travnik HDZ-HSS STJEPANA RADIĆA,  podnosi prijedlog za donošenje Odluka" stoji u objavi novotravničkog HDZ-a.
 
Inicijativa podrazumijeva sljedeće odluke:

1. Odluka o izdvajanju jednokratnih novčanih pomoći osobama kojima je prekinut radni odnos (300,00 KM jednokratne novčane pomoći);

2. Odluka o izdvajanju sredstava kao pomoć ugostiteljskim i obrtničkim djelatnostima (500,00 KM jednokratne novčane pomoći);

3. Odluka o izdvajanju novčanih sredstava JU i JP kojima je osnivač Općina Novi Travnik;

4. Odluka o oslobađanju plaćanja komunalne naknade za 2020 godinu (fizičke i pravne osobe)

5. Odluka o oslobađanju plaćanja zakupnine za postavljanje privremenih objekata (trafika) i ljetnih bašti ispred ugostiteljskih objekata u 2020 godini.
 
ART BLOG NAŠA DIJASPORA NATJEČAJI MARKETING POŠALJITE VIJEST
Klub vijećnika HDZ-HSS

nt hdz zahtj vij

Klub vijećnika HDZ-HSS Stjepana Radića u cilju očuvanja radnih mjesta i pomoći građanima Novog Travnika podnio je Inicijativu za donošenje odluka o ublažavanju posljedica uzrokovanih pandemijom korona virusa za fizičke i pravne osobe općine Novi Travnik.


"Kako Načelnik u propisanom roku nije razmotrio niti predložio donošenje odluka po inicijativi našeg kluba niti je predložio od dana proglašenja Odluke o stanju prirodne nesreće na području Federacije BiH donošenje bilo kakvih drugih odluka za pomoć pravnim i fizičkim osobama naše općine u cilju ublažavanja posljedica uzrokovanih pandemijom COVIDA-19, Klub vijećnika općinskog vijeća Općine Novi Travnik HDZ-HSS STJEPANA RADIĆA,  podnosi prijedlog za donošenje Odluka" stoji u objavi novotravničkog HDZ-a.
 
Inicijativa podrazumijeva sljedeće odluke:

1. Odluka o izdvajanju jednokratnih novčanih pomoći osobama kojima je prekinut radni odnos (300,00 KM jednokratne novčane pomoći);

2. Odluka o izdvajanju sredstava kao pomoć ugostiteljskim i obrtničkim djelatnostima (500,00 KM jednokratne novčane pomoći);

3. Odluka o izdvajanju novčanih sredstava JU i JP kojima je osnivač Općina Novi Travnik;

4. Odluka o oslobađanju plaćanja komunalne naknade za 2020 godinu (fizičke i pravne osobe)

5. Odluka o oslobađanju plaćanja zakupnine za postavljanje privremenih objekata (trafika) i ljetnih bašti ispred ugostiteljskih objekata u 2020 godini.
 

artinfo2019-footer-logo.png

REDAKCIJA PORTALA

E-mail

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

POSTANITE DIO TIMA

Copyright 2007-2022 ART  Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

designer17