• Kviz općeg znanja

Kvizaška sezona u Riversideu naveliko traje. U lijepom ambijentu održano je novo izdanje kviza općeg znanja. Nastupilo je 11 ekipa, koje su pokazale zavidno znanje. U skladu s tim povećan je i fond nagrada.

Voditelj Željko Krajina naoružao se novim , zanimljivim pitanjima, iz raznih oblasti.

Stara garda suvereno je promarširala kroz cilj, i ostavila konkurenciju na velikom zaostatku. Lenjingradski kauboji osvojili su drugo mjesto, dok je Leteće ministarstvo zauzelo posljednje mjesto na pobjedničkom postolju. Sextremi i Brnjaci b.b. su sa 690 bodova podijelili 4.mjesto.Brnjaci b.b. osvojili su nagradu vjernog sponzora -autopraonice, a Sextremi su bili najbolji u kategorijama Pub Riverside i Mediji te su osvojili nagradu Milenko Marković-Cigo , poklon bon Pub Riversidea.

Zaove su osvojile besplatnu kotizaciju za naredni kviz.