• Rasplet je sve bliže

Riverside je sinoć ugostio jubilarno 40. izdanje Ožujsko pub kviza. Bilo je to ujedno i pretposljednje, deveto kolo pub lige za ovu sezonu.

Stara garda je od početka zauzela pobjednički stav, i suvereno prošla kroz cilj. Povećala je prednost na vrhu ljestvice, i čini se da će pehar u ruke ove sjajne ekipe. Bili su i najbliži i odgovoru na "Shoot to win" pitanje, te su "ubrali" i nagradu sponzora Ožujskog piva. Ključna je bila druga runda, koju je Stara garda zakucala. Osvojili su 420 od 450 mogućih bodova, te se odlijepili od protivnika.

Drugo mjesto osvojili su Belaši sa 820 bodova, čak 150 manje od sinoćnjih pobjednika. Bronca je pripala Ministarstvu , drvenu medalju osvojili su Lenjingradski kauboji, dok je peto mjesto pripalo Brnjacima.

Ono što je još bitnije od samih rezultata je činjenica da je i ovaj ponedjeljak u Riveru bilo lijepo druženje uz mezu i piće.

Sve smo bliži konačnom raspletu i finalu lige, koje je na rasporedu u subotu 14.prosinca. Stara garda je sve bliži laskavoj tituli prvaka pub lige!