• outdoormedia
  • Sara - Sarajevski

COVID-19

korona test neg

Na Kliničkom centru Univerziteta u Sarajevu (KCUS) tijekom protekla 24 sata iz Središnje Bosne testirano je 19 uzoraka na koronavirus.

“Pozitivne vijesti imamo i danas. Ukupno je testirano 19 osoba iz naše županije, svi testovi su negativni. Među 19 testiranih bila su i dva uzorka iz Viteza, što nam daje nadu da smo situaciju stabilizirali, s obzirom na činjenicu da smo imali osobe koje su zaražene koronavirusom. Zahvaljujem našim sugrađanima, kako u Vitezu, tako i našoj županiji što se pridržavaju propisanih mjera i tako olakšavaju i nama u ovoj teškoj borbi”, kazao je za portal Vitez.info i Radio Vitez Anto Matić, ministar zdravstva KSB.

Ministar Matić potvrdio je kako će i dalje kontinuirano raditi na testiranju, sve s ciljem suzbijanja širenja zaraze na najmanju moguću mjeru.

0
0
0
s2sdefault
  • Sara - Sarajevski

KALENDARBTN1OSMRTICE BTN1NATJECAJIPNT2

artinfo2019-footer-logo.png

REDAKCIJA PORTALA

artinfo.portal@gmail.com

marketing@artinfo.ba

POSTANITE DIO TIMA

Copyright 2007-2019 ART  Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

designer17