• Igrač Željezničara

Željezničar je upisao drugu ovosezonsku pobjedu. Plavi s Grbavice su sa 2-0 pobijedili Rudar iz Prijedora.

Domaćin je do vodstva stigao u 55.minuti. Subašić je proigrao Boju, koji iskosa precizno zabija za 1-0. Konačnih 2-0 postavio je Juričić u nadoknadi.

Petar Bojo odigrao je još jednu sjajnu utakmicu.Sve je stizao, proigravao, ubacivao, borio se za svaku loptu. Bojo pod Ivkovićem igra odličan nogomet ,  a navijači su puni riječi hvale za njegove predstave. Ovo mu je već drugi pogodak ove sezone, iako mu to nije primarni zadatak.

Nakon pet kola Željezničar ima sedam bodova.