• Omladinska liga Centar 2

nk kis loptanje

Kadeti i juniori NK Kiseljak domaćim su porazima ušli u novu sezonu. Sa Stadiona hrvatskim branitelja bodove je odnijela Krivaja iz Zavidovića.

Promjene u igračkom kadru očito su uzele maha i trebat će još neko vrijeme za uigravanje.

Kadeti Krivaje poveli su u osmoj minuti preko Lišića.No, joker s klupe Mariano Kapetanović početkom drugog dijela zabija za 1-1.

No, taj rezultat zadržao se na semaforu samo desetak minuta, jer je Harun Karahmet nesretno ugurao loptu u mrežu svog tima. Konačnih 1-3 postavio je Selimović u 75.minuti.

I juniori su poraženi istim rezultatom.Kiseljak je poveo u smiraj prvog dijela pogotkom Davida Miličevića. U 51.Krivaja je poravnala preko Jalmanovića, a samo tri minute kasnije i povela preko Hamurovića.

U 60.minuti kola su krenula nizbrdo po domaću ekipu. Ivan Buzuk zaradio je drugi žuti karton i morao je ranije na tuširanje.

Igrača više gosti su brzo naplatili pogotkom Karahasanovića.

U 90.minuti isključen je još jedan igrač domaćina, Marin Lončarević.