• Sjajni veznjak

FOTO : FK Željezničar

Nakon prošle sezone za zaborav, Željezničar je provjetrio svlačionicu, i odlučio dati priliku mladim, svježim snagama. U prvom kolu Željo je remizirao s Borcem 1-1, a jedini pogodak postigao je Petar Bojo.

Bojo je od samog početka igrao agresivno i srčano. Išao je požrtvovno na svaku loptu. U 22.minuti okušao je udarac po prvi put, lopta je otišla preko gola. Dvije minute kasnije dobiva žuti karton nakon svađe s gostujućim igračem. Svađi je prethodio navodni prekršaj Boje, no dojam je da je Kiseljačanin čisto oduzeo loptu.

U 29.minuti Bojo tuče pored gola, a u 40.njegov pokušaj je blokiran. U 43. jedan njegov udarac je očišćen s gol-linije, no Subašić mu je vraća i sjajni veznjak poentira za 1-0. Grbavica je eksplodirala.

Bojo je igrao do 71.minute,kada ga je zamijenio Bekrić. Odigrao je sjajan meč, i pokazao zašto je miljenik navijača.

Ivković je pokušao zatvoriti utakmicu, no u 88.minuti Borac je poravnao preko Kulašina.

Na kraju podjela bodova,što je možda i najrealnije.