• Malonogometni turnir

Na Brnjacima se i ove godine igra kvalitetan malonogometni turnir. Dosad je odigrano devet utakmica grupne faze. Nastupa 21 ekipa, u 7 skupina. Dvije prvoplasirane iz svake skupine će se plasirati u osminu finala. Trećeplasirane ekipe će razigravati za još dva mjesta u 1/16 finala.

Sinoć je ekipa Caffe Era/Autootpad Šiljo upisala uvjerljivu pobjedu 11-1 nad mladom ekipom NK Kiseljak. Ekipa Miltom nadjačala je ekipu MZ Fojnica 5-2. Derbi je odigran u 22 sata, a sastale su se ekipe Ugarak produkt i Morea tvornica namještaja. Ugarak je imao 1-0 na ulasku u posljednji minut, no spletom spretnih i sretnih okolnosti Morea preokreće rezultat i upisuje pobjedu.

Večeras su na rasporedu nove tri utakmice. U 20 sati igraju ekipe Pekara Zlatno Zrno i Misoča Ilijaš. U 21 sat snage će odmjeriti Ceste Kiseljak i "Treće poluvrijeme", dok će dan zatvoriti ekipe MNK Crni Labud i KŠD Glavica.