Najefikasnija utakmica 25.kola Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine odigrana je u Vitezu. Domaćin je slavio protiv Slavena iz Živinica 4-3. Mogla bi ovo biti ključna utakmica za ostanak Viteza u Prvoj ligi, jer su Vitežani savladali izravnog konkurenta.

Poveo je Slaven preko Junuzovića, a u smiraj prvog dijela Sarvan zabija za 1-1. U 51.minuti Ćatić je zabio za prednost Viteza. Imamović je zabio za 3-1 i činilo se da bodovi ostaju u Vitezu. No, Salihović sa dva pogotka donosi izjednačenje gostima iz Živinica.

U 90.minuti pobjedu domaćoj ekipi donosi Sarvan sjajnim pogotkom iz slobodnog udarca. Uslijedilo je veliko slavlje nogometaša i navijača.