XV KOLO LIGE MLADIH ŽSB!

U XV kolu lige mladih jučer su u gradskoj sportskoj dvorani u Kiseljaku odmjerili snage domaći košarkaši i HKK "Rama" za uzrast mini basket, godište 2006 i niže.
Obje ekipe su do sad imale po jedan poraz i po četiri odnosno pet pobjeda. Očekivala se dobra i zanimljiva utakmica.
Prvo poluvrijeme igralo se za koš više no na veliki odmor s prednošću od tri poena odlaze gosti. Rezultat nakon dvije četvrtine glasio je 23:26.
U drugo poluvremenu sasvim druga slika, tjelesno jači i spremniji gosti lako dolaze do poena. Nedostatak kondicije i brz ulazak u osobne pogreške te loš procenat šuta domaćih rezultirao je porazom naših dječaka.
" Ne sumnjamo da uz redovan dolazak na trening i da nas zaobiđe bolest da će dečki pružiti više" poručuju iz Kluba.
Čestitamo gostima na pobjedi, a našim dečkima više sreće drugi put.
Rezultat na kraju je glasio 30:51.

Tekst : KK Kiseljak mladi / facebook